1 Bitcoin değerinde gizemli bulmaca montecrypto!

Oyun oynayarak Bitcoin kazanmak gerçek mi?Steam üzerinde Gem Rose Accent isimli bir firma tarafından geliştirilen montecrypto adlı oyun tam tamına 1 Bitcoin (Yani 41bin 291 TL) ödül vereceğini duyurdu. Peki montecrypto ile bu ödülü nasıl kazanacağız?

Yapmamız gerekenler aslında oldukça basit gibi duruyor, gelin birlikte inceleyelim.1) 24 Adet Enigma bulmacasının tamamını çözen ilk kişi ol.


2) Oyun ipuçlarını diğer oyuncularla paylaşın ve birlikte çalışın.


3) Hazine avına katılın.


Monte Crypto oyununun piyasaya çıkış tarihi

20 Şubat Salı (20/02/2018)

Hangi platformda yayınlanacak?

Sadece steam üzerinden oyuncalarla buluşacaktır.

Monte Crypto fiyatı ne olacak?

Yalnızca 1.99$ olarak belirlenmiş.

Kodverse Steam oyun kartı çekilişi!

Bundan böyle her ayın 1’inde Steamseverlere özel hediye dağıtıyorum. Evet yanlış duymadınız arkadaşlar patron çıldırdı! Bu çekilişe katılmanız için yapmanız gerekenler yalnızca “1 Bitcoin değerinde bulmaca” videosunu beğenip, herkese açık olarak profilde paylaşmak ve kodverse.tv’ye abone olmak. Kazanan talihli 1 Mart 2018’de kişisel instagram sayfam @aykutture ‘de yayınlanacak.
Bol Şans!HVT’den seçmeler!

Karl ile usta bir ninja olun! isimli yazımda, internetin olmadığı ortamlarda oynayabileceğiniz ufak çaplı bir oyundan bahsetmiştim. İlginiz var ise oyunun adına tıklayarak linke gidebilirsiniz.

Kullanılan Etiketler:bitcoin,bulmaca,çıkış tarihi,fiyat,fragman,gem rose Accent,link,montecrypto,ne zaman,ödül,oyun,steam,tarih,the bitcoin enigma,trailer,video, türkiye, enigma izle, enigma coin, enigma coin ekşi, enigma analiz, enigma oyun, enigma çözen adam, enigma download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir