Karl ile usta bir ninja olun!

Bu haftaki oyun köşemizde ufak ama eğlenceli bir serüvene atılıyoruz. Mobil oyun severlerin bir hayli ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu oyunda usta bir ninjayı canlandırıyoruz. Oynaması kolay olan Karl isimli bu oyun %111 grubu tarafından yapılmış.


Yaratıcı ekibin yaptıkları oyunları ve web sitelerini incelediğimizde küçük ama bağımlılık yaratacak çalışmalar yaptıklarını görüyoruz ve zaten kendileri de söylüyorlar. Tasarım yönünden web sitelerini pek başarılı bulmasam da şimdi biz asıl konumuza geri dönelim.


Neden Karl Oynamalısınız?


Oyunun en güzel tarafı boyutunun oldukça küçük ve internete ihtiyaç duymadan oynanabiliyor olması diye düşünüyorum. Dolayısıyla yolculuk esnasında şarj problemi yaşamadan eğlenceli bir şekilde oynanabiliyor. %111 grubunun bütün oyunlarının benzer özellikleri olduğunu göz önünde bulundurursak, diğer oyunlarına da bir bakmanızı tavsiye ederim.


Anca Beraber Kanca Beraber Oynayalım!


Oyuna başlamadan önce karşımıza 3 adet buton geliyor. Zaten butonların görsellerinden de anlayabileceğiniz üzere ilk buton, oyunun yaratıcısı grubun facebook sayfasına yönlendirilmiş. İkinci butondan oyunu başlatabiliyoruz ya da başlamadan önce üçüncü butona tıklayarak topladığımız puanlarla silahımızı değiştirebiliyoruz.


Neden Bağımlılık Yapıyor?


Oyundaki rakiplerimizi yok etmek için en önemli faktör silahımızın menzilini iyi belirlemek, ama bunu yaparken de ölüm riskini iyi hesap etmek gerekiyor. İşte uzmanlaşmak bunu gerektiriyor. İlk kez oynuyorsanız muhtemelen hemen ölmüş olacaksınız.


Bunun nedeni ise kılıcımızı çektikten sonra çıkan mavi mesafe ile ninjanın gittiğini konum hemen hemen aynı noktalar değil. Mavi çizgi sınırından ninjaya biraz daha yakın bir konuma gidiyor. Dolayısıyla acaba kılıcımı böyle çekersem ölür müyüm diye bir tereddüt hep var. Bu durumda oyunu zevkli ve sürükleyici bir noktaya getirmiş.Bir önceki oyun tanıtımında, hugo tarzı macera diyebileceğimiz ormanda çevrimiçi arkadaşlarınızla birlikte yarışma imkanı sağlayan “Fun Run 2” adlı oyunu tanıtmıştım. Eğer merakınız var ise buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Bu eğlenceli haberi okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Kodverse YouTube kanalımı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bir sonraki oyun haberimizde görüşmek üzere. Teknolojik kalın.


Kullanılan Etiketler: karl game, mobil oyunlar, mobil oyun önerileri, mobil oyun tavsiye, mobil oyunlar dokunmatik, mobil oyun en güzel, mobil oyun fikirleri, karl taktikleri, karl iphone, karl android, eğlenceli mobil oyunlar, %111 game

Karl ile usta bir ninja olun!” için 2 yorum

  • 2017-08-21 tarihinde, saat 20:10
    Permalink

    hep ölüyomm ya of! ne zor oyunmuş be……..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir