Kodverse Youtube kanal tanıtım videosu yayında!

Bildiğiniz gibi teknoloji ve eğitim alanında faydalı paylaşımlarda bulunduğum Kodverse adlı YouTube kanalımın tanıtım videosunu buradaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Bana destek vermek için sadece bu videoyu beğenmeniz ve kanalıma abone olmanız yeterli olacaktır. Eğitim ve Teknoloji alanında ne tür videolar istediğinizi bu yazının altına yorum olarak yazabilirsiniz. Kodverse kanalını kurarken amacım öğrendiğim bilgileri siz değerli takipçilerimle paylaşmaktı.


Yaşasın Kodverse! Maceraya Yeni Başlıyoruz!


2014 yılında başladığım YouTube serüveninde yanımda olduğunuz için teşekkür ediyorum. Eski videolarıma baktığımda gözle görülür bir değişim hissedebiliyorsak, unutmayın ki bunun nedeni sizlersiniz. Sizin o güzel yorumlarınız ve motive edici eleştirileriniz olmasaydı bunların hiç birini başaramazdım. Son olarak şunu söyleyebilirim ki bilginin paylaştıkça çoğalacağına inananlardanım. Ve bunu gerçekten isteyen ve arzulayan bir insanın önünde hiçbir engel olacağını sanmıyorum. Bana bunları yaşattığın için sana da “Teşekkürler YouTube!”


Bir önceki yazımda Siri’nin düşmanı Luna ile ilgili haber yazmıştım. Eğer merakınız var ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


Etkili bir final cümlesiyle bitirmezsek olmazdı değil mi? Öyleyse “Teknolojik kalın. Mutlu yaşayın.”Kullanılan Etiketler: kanal tanıtım, kanal tanıtım videoları, kanal tanıtım videom ilk, kanal tanıtım videosu, kanal tanıtımları, kodverse


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir